FOCENÍ V PŘÍRODĚ: PORTRÉTY, PÁRY, DĚTI, RODINNÉ, TĚHOTENSKÉ...

Cena focení:  1.500 Kč  

Počet fotek:  10  

Každá další fotografie:  100 Kč  

Čas focení:  1 hodina  

Odevzdání:  za 7-10 dní zasílám výběrové fotky, poté za 2-3 týdny OD ZASLÁNÍ VÝBĚRU (ne od data focení) odevzdávám finálně upravené fotografie v digitální podobě

Focení probíhá takto:  V případě focení v přírodě se sejdeme v předem domluvenou dobu na dané adrese (předání adresy osobní zprávou). Během focení přejíždíme na různá místa (vaším autem) dle mých zkušeností nebo Vašeho výběru. Lze se převléci.

FOCENÍ DĚTÍ OD 3. MĚSÍCE DO 6-TI MĚSÍCŮ. Pokud nestihnete newborn focení, které doporučuji nafotit do 14-ti dnů od narození miminka, pak je nejvhodnější doba fotit až od 3. měsíce, kdy se miminko více směje, zvedá hlavičku a reaguje na hračky. Fotky jsou v podobném duchu jako newborn focení, ale miminko se neuspává. Pro miminko prosím vezměte bílé body nebo overal. Jiné oblečky a rekvizity mám.

 

FOCENÍ V ATELIÉRU: PORTRÉTY, PÁRY, DĚTI, RODINNÉ, TĚHOTENSKÉ...

Cena focení:  1.500 Kč  

Počet fotek:  10  

Každá další fotografie:  100 Kč  

Čas focení:  1 hodina  

Odevzdání:  za 7-10 dní zasílám výběrové fotky, poté za 2-3 týdny OD ZASLÁNÍ VÝBĚRU (ne od data focení) odevzdávám finálně upravené fotografie v digitální podobě

 

NEWBORN

Cena focení:  2.000 Kč  

Počet fotek:  10  

Každá další fotografie:  100 Kč  

Čas focení:  1,5 - 3 hodiny  

Odevzdání:  za 7-10 dní zasílám výběrové fotky, poté za 2-3 týdny OD ZASLÁNÍ VÝBĚRU (ne od data focení) odevzdávám finálně upravené fotografie v digitální podobě

Novorozenecké focení probíhá do 14-ti dní věku, nejlépe však do 10-tého dne. Je nutné ozvat se mi již v porodnici, abych navrhla termín. Na focení nejlépe přijít, když už je miminko déle vzhůru (doporučuji po koupeli).

JAK FOCENÍ PROBÍHÁ? Maminka u mě může miminko v klidu nakojit a pak se miminko uspí. Všechny potřebné rekvizity mám já. Fotí se jak samotné miminko, tak s rodiči či sourozenci.

CO SI VZÍT NA FOCENÍ SEBOU? Rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít všechno, co potřebujete na přebalení. Nezapomeňte dudlík! I když ho doma nevyužíváte, dudlík velice pomáhá při focení mezi jednotlivými polohami, aby miminko zůstalo klidné. Doporučuji i náhradní oblečení pro Vás rodiče v případě „nehody“. A samozřejmě pokud maminka nekojí, umělé mlíčko.
Pokud chcete, aby na focení bylo něco, co je vám blízké, nemám s tím problém. (oblíbená hračka, vyšívaná dečka či čepička od babičky, detail (rekvizita) z vaší práce či koníčku – hasič, policista, kuchař, hokejista…. ) Různé dekorace a oblečení pro miminka mám vždy já. Pro miminko prosím vezměte bílé body nebo overal.

CO SI VZÍT NA SEBE? Ideální jsou jednoduché barvy, buď bílé, kontrastní černé, nebo světlé pastelové tóny. Raději dejte přednost jednoduchosti a vyvarujte se výrazným vzorům, nápisům a značkám. Můžete si vzít vice variant a v průběhu focení se převléci.

Další informace - platí pro focení v přírodě i ateliéru:  

OBLEČENÍ - U rodinných fotografií se určitě vyplatí trochu nad výběrem barev popřemýšlet, abyste spolu zkrátka ladili.  

Nic nezkazíte bílou barvou a neutrálními tóny. Vyhněte se hlavně velmi výrazným vzorům a velkým nápisům. Doporučuji výrazné boty, tenisky v různých barvách, kšandy, svetry s hrubým vyplétaným vzorem, klobouky, šátky, rozevláte šaty, to vše je vítáno. Osobně doporučuji inspirovat se na pinterestu.

Těhotenské focení – doporučuji focení kolem 30tt – 35tt, sebou ultrazvuk, botičky či dudlík (další tipy: mašle na břicho, oblečení – jednobarevné oblečení, vyhnout se vzorům). Mám k zapůjčení několik šatů.

DÁLE: Dopředu bych od Vás chtěla vědět, kdo se půjde fotit, abych mohla vše naplánovat a připravit. Do mnoha rodin patří neodmyslitelně také domácí mazlíčci. Pokud je chcete mít na fotografiích s Vámi, jsou mile vítáni. Vezměte si věci, které máte rádi, dětem oblíbené hračky (deku na piknik, bublifuky, košík plný dobrot).

Jsem ráda, když mohu některé fotografie sdílet na sociálních sítích v rámci ukázky mé tvorby. Pokud si to nepřejete, je nutné mi to sdělit. Děkuji ♥

 

 

SVATBY

Nabízím dva svatební balíčky:

1. SVATEBNÍ BALÍČEK:   

Celodenní focení!

Příprava nevěsty (manžel příprava ženicha), obřad, focení novomanželů, skupinové fotografie hostů s novomanželi, hostina – tj. rozbíjení talíře, přípitky, podávání jídla, krájení dortu, první tanec, několik fotek z večerní zábavy, hry - 12.000 Kč.

Fotek, které dostanete, je tedy v tomto prvním balíčku cca 700+. Cca 11 hodin fotografování.

 

2. SVATEBNÍ BALÍČEK:   

Obřad, focení novomanželů, skupinové fotografie hostů s novomanželi, hostina - tj. rozbíjení talíře, přípitky, podávání jídla, krájení dortu, první tanec - 10.000 Kč.

Fotek, které dostanete, je tedy v tomto druhém balíčku cca 400+. Cca 6 hodin fotografování.

 

Další informace, platí pro oba svatební balíčky:   

Všechny fotografie do 4 týdnů od svatby.

Všechny fotografie jednotlivě procházím, třídím a upravuji. Veškeré fotografie tak podléhají základní úpravě a tou je ořez, úprava tonality, světlosti atd. Všechny fotografie jsou převedeny i do černobílé podoby. Mnou vybrané fotografie novomanželů jsou retušovány.

Fotografie jsou předány elektronicky. Možnost je dle domluvy vložit fotografie na Váš USB flash disk.

Fotky netisknu.

Samozřejmě nabízím osobní konzultaci Vaší svatby.

V případě zájmů také nabízím předsvatební focení (např. na svatební oznámení či jen na zkoušku) v akční hodnotě 1.000 Kč (10 snímků).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat! :)

Pokud není dohodnuto jinak, autor si vyhrazuje právo použít výběr fotografií na své webové prezentace, jako ukázku své práce, či pro účely propagace svých služeb a to bez předchozího výslovného písemného souhlasu zákazníka. Zároveň se zavazuje, že nezveřejní žadné snímky s intimním či citlivým obsahem.